Pasūtījumiem virs 25 EUR piegāde uz Omniva un DPD pakomātu ir BEZMAKSAS.

SEJA – mūsu vizītkarte


Seja ir tā mūsu ķermeņa daļa, uz kuru, iespējams, skatāmies visbiežāk. Tā ir arī vieta, kur vislabāk atspoguļojas vēlās vakariņas, negulētās naktis, rūpes un raizes, kā arī mūsu domas.


Man bieži dāmas kautrīgi jautā, ar ko kopju savu sejas ādu un kādu krēmu izvēlos. Labprāt dalos, taču teikšu atklāti, parasti tas ir komplekss pasākums un ar krēma bundžiņu no dārga zīmola vien nebūs līdzēts.


Ja runājam par seju, tad tā jāskata kā visa ķermeņa kopums un zelta likums, ko vērt iegaumēt: “Neviena mūsu doma nepaliek bez atbildes ķermenī!”


Man ir diezgan jutīga sejas āda un uz rudeni tā kļūst sausa, tas nozīmē, ka izvēlos ļoooti barojošus krēmus. Taču daru to ļoti uzmanīgi, dodot priekšroku dabīgam sastāvam. Mani nebiedē, ka āda ir spīdīga, drīzāk izvairos no sausuma sajūtas. Varu ieteikt savas pārbaudītās metodes, kuras cenšos piekopt joprojām.


MANI NOVĒROJUMI


🌿 Pumpas un iekaisumi ir tikai ārēja izpausme, vispirms ir jālikvidē cēlonis. Galvenokārt tas meklējams ēšanas paradumos. Dažkārt atliek nomainīt ēdienkarti un ļoti daudz kas atrisinās.


🌿 Miegs ir vitāli svarīgs mūsu ķermenim, orgānu darbībai un labsajūtai. Miegā mēs atpūšamies, atbrīvojamies no toksīniem un atjaunojamies jaunai dienai.


🌿 Tikai un vienīgi stiepšanās vingrojumi visam ķermenim ir ceļš uz skaistu novecošanos. Mīļās, krunciņām būs būt, taču pat savilktiem kāju muskuļiem un pleciem ir ļoti liela nozīme sejas ovālā.


🌿 Ārējs atbalsts – sejas kopšanas līdzekļi. Te nu katrai dāmai būs jānonāk līdz savam ideālajam komplektam, varu vien ieteikt savus atradumus.


DAŽI MANI IETEIKUMI


💚 Izslēdz uz 3 nedēļām no ēdienkartes cukuru…var arī piena un kviešu produktus, gaļu, alkoholu un piedzīvo sejas ādas brīnumainās pārvērtības.


💚 Dzer ūdeni!


💚 Ej gulēt šodienā!


💚 Taisi stiepšanās vingrojumus, īpaši pēc fiziskās slodzes. Ar šo ieradumu es izlaboju arī stājas problēmu, kurā biju iedzīvojusies nemanot.


💚 Rudens un ziemas sezonā mans iecienītākais sejas krēms ir “Emīlija” no Mārītes Zālītes produkcijas klāsta. Sastāvā esošie ārstniecības augi lieliski parūpējas par manu ādu un veido aizsargslānīti, kas pasargā no vēja un sala. Šajā krēmā nav nevienas ķīmijas un vasks kā konservants izcili dara savu dziedinošo darbu. Dziļai sejas attīrīšanai pirms krēma uzklāšanas pāris reizes nedēļā lietoju vulkāna minerālu pulveri vai zilo mālu masku.

Vēl viens kolosāls atklājums ir Weleda Skin Food. Tas ir tik bagātīgs, mīksts un maigs. Lielisks zem tonālā vai BB krēma. Izcili izlīdzina un pabaro sejas ādu. Krēma sastāvā ir augu izvilkumi no vijolītēm, kumelītēm un kliņģerītēm, ko tradicionāli izmanto ādas nomierināšanai.

Visi norādītie produkti nopērkam pie mums veikalā un visus krēmus vari izpētīt ŠEIT.


💚 Mans TOP atradums un glābiņš sejas tūskainībai no rītiem un sejas ovāla turēšanai formā ir GUA SHA pašmasāža. Šīs iemaņas apgūšana ir viena no labākajām investīcijām, ko sev uzdāvināju. Iesaku ikvienai sievietei! Tas ir ieguvums visai dzīvei. Ja ir interese par apmācību, pieseko Instagram Face Remodeling academy. Ieva Neļķe ir burve un mans lielākais atradums sejas jautājumos!


Taču pats pamatu pamats – skatīt lietas kopumā, jo starp “būt brīnišķīgai” un “izskatīties brīnišķīgi” atšķirība ir tāda pati kā starp būtību un ārējo izskatu.


Sirsnībā,
Anita Kreicberga – Zušmane

KUULE saimniece