Pasūtījumiem virs 25 EUR piegāde uz Omniva un DPD pakomātu ir BEZMAKSAS.

kuule.lv less waste zero waste bio blogs ZERO WASTE LESS WASTE KUULE.LV BEZIEPAKOJUMA VEIKALS

PIEGĀDE UN APMAKSA

PRECES SAŅEMŠANA VEIKALĀ – BEZMAKSAS

Adrese: Liepājas iela 18, Kuldīga
Apmaksas veids par preci: skaidrā naudā vai ar bankas karti
T. 22311777

Darba laiks:
Darba dienās: 9:00 – 18:00
Sestdienās: 9:00 – 16:00
Svētdienās: Brīvs


OMNIVA SAŅEMŠANAS PUNKTOS

Priekšapmaksa ar pārskaitījumu 2,80 eur (Apmaksa par preci ar priekšapmaksas rēķinu, paypal vai izmantojot maksājuma karti. Veiktie un apmaksātie pasūtījumi tiek apkopoti un izsūtīti darba dienās līdz pl. 16:00).


DPD SAŅEMŠANAS PUNKTOS

Priekšapmaksa ar pārskaitījumu 2,00 eur (Apmaksa par preci ar priekšapmaksas rēķinu, paypal vai izmantojot maksājuma karti. Veiktie un apmaksātie pasūtījumi tiek apkopoti un izsūtīti darba dienās līdz pl. 16:00).


DPD KURJERS

Priekšapmaksa ar pārskaitījumu 6,00 eur (Apmaksa par preci ar priekšapmaksas rēķinu, paypal vai izmantojot maksājuma karti. Veiktie un apmaksātie pasūtījumi tiek apkopoti un izsūtīti darba dienās līdz pl. 16:00).


STARPTAUTISKS SŪTĪJUMS EIROPAS ROBEŽĀS

Iespēja sūtīt šķidrumus. Izmaksas tiek precizētas, sazinoties personīgi. Aicinām šādu pasūtījumu noformēt, sazinoties ar veikals@kuule.lv.


LATVIJAS PASTS

Priekšapmaksa ar pārskaitījumu 3,60 eur (Apmaksa par preci pēc rēķina saņemšanas. Apmaksātie pasūtījumi tiek apkopoti darba dienās līdz pl. 16:00)

Pēcmaksa 7,00 eur (Sūtījums tiek izsūtīts pēc noformēšanas uz klienta norādītās adreses pasta nodaļu. Apmaksa par preci pasta nodaļā pēc uzaicinājuma saņemšanas, skaidrā naudā vai ar maksājuma karti.)

Starptautisks sūtījums no 7,00 eur (Apmaksa par preci pēc rēķina saņemšanas. Aicinām šādu pasūtījumu noformēt, sazinoties ar veikals@kuule.lv. Nav iespējams sūtīt šķidrumus!)