Pasūtījumiem virs 25 EUR piegāde uz Omniva un DPD pakomātu ir BEZMAKSAS.

kuule.lv less waste zero waste bio blogs ZERO WASTE LESS WASTE KUULE.LV BEZIEPAKOJUMA VEIKALS

PRIVĀTUMA POLITIKA

Interneta veikals www.kuule.lv ir SIA „KUULE” izveidota interneta platforma. Personas datus apstrādā SIA „KUULE”, vienotais reģistrācijas Nr. LV42103106852, juridiskā adrese: Smilšu iela 9 k-1 – 23, Baloži, Ķekavas nov., LV-2112

Šī privātuma politika izskaidro, kā SIA „KUULE” apstrādā personas datus, kad tiek izmantoti interneta veikala pakalpojumi. Tas attiecas uz visa veida personas datu apstrādi, kas tiek ievākta no mājaslapas, e-pasta sarakstes un klientu pasūtījumiem, kā arī citiem datu avotiem.

Izmantojot mūsu interneta veikala pakalpojumus un veicot preču pasūtījumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei un uzglabāšanai. SIA „KUULE” apņemas apstrādāt un uzglabāt tikai tādus personas datus, kas ir nepieciešami mūsu komercdarbības nodrošināšanai, pasūtījumu apstrādāšanai un piegādei. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus saskaņā ar valstī spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un datu aizsardzības likumiem, kas nosaka personas datu apstrādi un aizsardzību.

Ir veikti nepieciešamie tehniskie un likumiskie pasākumi, lai nodrošinātu personas datu drošību, aizsardzību vai citādu nelikumīgu datu apstrādi.

Personas datu apstrāde

Lai veiktu pirkumu mūsu interneta veikalā un nodrošinātu pasūtījuma izpildi, mēs apstrādājam Jūsu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pasta adresi un dzīvesvietas adresi, ja tāda norādīta (pasta sūtījumiem), kā arī norēķinu informāciju. Maksājumu izpildei nepieciešamie personas dati tiek nodod pilnvarotam maksājumu apstrādātājam Maksekeskus AS.

Lai nosūtītu Jums pasūtījuma apstiprinājumu, atgādinājumu par nepabeigtu pirkumu un paziņojumu par pasūtījuma izsūtīšanu, mēs izmantojam Jūsu sniegto informāciju par vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pastu.

Lai sniegtu atbildes uz klientu jautājumiem vai nosūtītu informāciju par atlaidēm un citiem īpašajiem piedāvājumiem, mēs izmantojam Jūsu brīvprātīgi sniegto informāciju par vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pastu.

Piekļuve personas datiem, izmaiņas tajos, vai to atsaukšana

Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, pieprasīt labot neprecīzus vai nepareizus personas datus, tiesības atsaukt savu iepriekš sniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Jūs varat iesniegt pieprasījumu par minētajām darbībām, rakstot iesniegumu klātienē mūsu veikalā Liepājas ielā 18, Kuldīgā, LV-3301 (līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu) vai arī, iesūtot pieprasījumu elektroniski uz info@kuule.lv, izmantojot drošu elektronisku parakstu.

Jūs jebkurā laikā varat atteikties no komerciāliem paziņojumiem, nosūtot paziņojumu uz e-pasta adresi: info@kuule.lv vai atzīmējot epastā UNSUSCRIBE pašā teksta apakšā.

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei, par to ziņojot mums uz e-pasta adresi: info@kuule.lv.

SIA KUULE veic visus nepieciešamos un iespējamos pasākumus Jūsu personīgās informācijas drošībai, lai aizsargātu to pret zādzību, pazušanu, ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī pret nesankcionētu piekļūšanu, pārveidošanu un bojāšanu. Mēs neizmantojam un nedalāmies ar iegūto informāciju, kuru Pircējs sniedz SIA KUULE. Mēs nepārdodam un neizīrējam Pircēja kontaktinformāciju citiem tirgus dalībniekiem. Mēs nepieprasām un neapstrādājam Pircēja sensitīvos personas datus.

Informējam, ka šajā vietnē Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un labāku lietošanas pieredzi. Nospiežot pogu ‘’ Piekrītu’’, Jūs apstipriniet, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Mums ir tiesības bez brīdinājuma veikt izmaiņas mūsu Privātuma politikā. Izmaiņas stājas spēkā pēc to publikācijas mājaslapā.

Privātuma politikā izmaiņas veiktas 2022. gada 27.septembrī.